O firmie

kilka słów o naszej firmie asortymed z artykułami medycznymi

Poznaj naszą firmę - kilka słów o nas

Od 2006 roku jesteśmy obecni na rynku szkoleń medycznych. Przez ten czas udało nam się przeszkolić setki osób, pozyskać szerokie kontakty w branży ratowniczej i zbudować odpowiednie zaplecze do prowadzenia szkoleń na wysokim poziomie.

Naszą firmę tworzy zespół ludzi połączonych wspólną pasją. We wszystkie nasze szkolenia zaangażowani są profesjonaliści – przedstawiciele zawodów medycznych, certyfikowani instruktorzy, posiadający wieloletnie doświadczenie w ratownictwie medycznym.

Wśród oferowanych przez naszą firmę szkoleń znajdziecie Państwo między innymi tematy w zakresie: podstawowych czynności resuscytacji krążeniowo-oddechowej u dorosłych i dzieci z użyciem Automatycznej Defibrylacji (AED) – zaopatrywania urazów mechanicznych i obrażeń. Nasze szkolenia dedykujemy: pracownikom różnego rodzaju przedsiębiorstw, szkołom nauki jazdy, dzieciom i młodzieży szkolnej, nauczycielom i opiekunom.

Dodatkowo specjalnie dla Was stworzyliśmy sklep internetowy Asortymed aby wspólnie ratować życie i dbać o bezpieczeństwo. Dzięki naszemu sklepowi jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt dla ratowników, profesjonalnych służb, grup ratowniczych jak również artykuły medyczne, środki czystości, środki do sterylizacji i dezynfekcji i wiele innych.

Sprzęt i wszelkie artykuły pierwszej pomocy które oferujemy na naszym sklepie Asotymed są przez nas sprawdzone i godne polecenia.

Zobacz dlaczego warto u nas kupować?

Fachowa pomoc i doradztwo

  • W razie jakichkolwiek pytań możesz do nas zadzownić lub napisać, a z pewnością otrzymasz od nas rzetelną pomoc.

Bezpieczeństwo zakupów i poufność danych

  • Nasz sklep wykorzystuje certyfikat SSL. Oznacza to że wszystkie podawane przez Ciebie dane są szyfrowane.
  • Dodatkowo przy każdorazowych Twoich zakupach składanych na naszym sklepie internetowym masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne i przechowywane zgodnie z zasadami RODO.

Jasna i przejrzysta oferta

  • Każdy oferowany przez nas produkt jest szczegółowo opisany, a to sprawia, że oferta jest czytelna i przejrzysta.

Rabaty i punkty lojalnościowe

  • Nasz sklep oferuje możliwość skorzystania z atrakcyjnego Programu Lojalnościowego dla każdego Kupującego. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz!

Darmowa dostawa

  • Oferujemy skorzystanie z Darmowej Dostawy przy zamówieniach powyżej kwoty 300 PLN.

Jak się z nami skontaktować?

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów, bądź rozpocząć z nami stałą współpracę, prosimy o kontakt.

Nasze dane znajdziesz w dziale Kontakt i dane firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl